Brussel voor beginners

Omschrijving Praktisch

Meer dan Kuifje en wafels

Ontdek Brussel zoals een local met onze rondleiding Brussel voor Beginners. Deze wandeling is speciaal ontwikkeld voor iedereen die de Belgische hoofdstad beter wil leren kennen, maar niet weet waar te beginnen. We nemen je mee langs iconische plekken zoals de Grote Markt, de Beurs en de Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen. Onderweg ontdek je hoe het dorp in het moeras is gegroeid tot de hoofdstad van België én Europa.

Brussel is meer dan zijn bekendste monumenten. Op een steenworp van de grote trekpleisters schuilen verrassende plekken, bijzondere verhalen en onverwachte details die je anders gemakkelijk voorbijloopt. Tijdens deze wandeling ontdek je een stad vol contrasten: historisch én eigentijds, internationaal én uitgesproken lokaal. Een stad die zoveel meer te bieden heeft dan Manneken Pis, wafels en politiek.

Goed om te weten

Beschikbaarheid
Elke dag volgens beschikbaarheid van de gidsen
Aantal personen
max. 20 personen per groep
Duurtijd
1 u 30 min
Start
Brussel, Standbeeld Albert I – onderaan de trappen van de Kunstberg (Kantersteen)
Toegankelijkheid

Deze stadswandeling vindt plaats in een stedelijke omgeving waar obstakels zoals kasseien, smalle trottoirs en niveauverschillen niet altijd vermeden kunnen worden. Aarzel niet om ons te contacteren voor meer informatie.

Type wandeling

Deze wandeling is een lijnwandeling met een ander eindpunt. Wil je niet terugwandelen naar het vertrekpunt? Geen probleem: er is altijd een halte van het openbaar vervoer in de buurt. Bij de start kan je samen met de gids het eindpunt afspreken.

Dit is inbegrepen in de prijs

Reservatie en gidsenvergoeding. Wij zijn vrijgesteld van BTW.